TEATRISUVI 2020 LAVASTUSED

PRINTSESS MOON (2020)

Autor ja lavastaja: Ingrid Ulst

Viktooria on väike maakuningriik, kus lihtsad ja toredad inimesed elavad oma rahulikku igapäevaelu. Ühel päeval tuleb aga teade, et Viktooria peab korraldama järgmise printsesside maailmameistrivõistluse, kus võistlevad kõige tähtsamad printsessid üle maa. Ka Viktooria peab omalt poolt printsessi võistlema saatma. See aga tähendab kuningriigi jaoks suurt probleemi, sest seal pole ühtegi printsessi. Kuid suur võistlus on ukse ees ja uhked printsessid kohe Viktooriasse jõudmas ...

Muusikaline koguperelavastus "Printsess Moon" on lõbus ja liikuv fantaasialugu, mille toob välja Alle-Saija Teatristuudio. Autor ja lavastaja: Ingrid Ulst. Muusika autorid: Ingrid Ulst ja Tiit Saluveer. Kunstnik: Elise Nigul. Koreograaf ja liikumisjuht: Reelika Poroson. Kaasa teevad S-Stuudio (Viljandi Huvikool) noored tantsijad. Osades: Hennu Krukov (kuningas Viktor), Merike Ingver (proua Põllulill), Johanna Johanson (Moon), Aivo Kikerman (ülemteener härra Mauri), Argo Peetmaa (krahv Pipar), Jaanika Ulst (koolipreili Vinegar), Gunnar Vasemägi (tantsuõpetaja härra Pierrot), Karin Ulst (õuedaam Matilda), Imbi Pallo (õuedaam Klaara), Ingrid Ulst (õuedaam Tamara), Agnes Moritz-Kool (printsess Pojeng), Doris Pavlov (printsess Roos), Susanna Johanson (printsess Lumikelluke), Tuuli Rindemaa (proua Okas), Liivia Vaas (Lumekuninganna), Meelis Vahtramäe (Päikesekuningas), Steffi-Carlotta Pukk, Adele Veebel, Getrin Sikk ja Heleriin Ingver (jäähaldjad), Mirtel Oks, Nora Nöps, Mona Nöps, Kertu Valmsen, Jette Mia Mätlik, Saskia Meekler,  Meia Niinepuu, Heleena Steinfeld (lillehaldjad). Kaasa teevad Kirsi Ponitalu ponid.

 

PÄIKESETRIIP

Kõike võib juhtuda, kui ollakse olnud seitse aastat rahulikult abielus ja kätte jõuab esimene tõsine kriis suhtes. Ivan Võrõpajevi loo tunnete argipäevast toob lavale Sõmeru näitetrupp. 

VAIM

Noor perekond kolib linnakorterist maale, vanasse mõisasse. Kuidas kulgeb pereema ja tütre kohanemine ja milliseid üllatusi on pakkuda sellel vanal majal? Sündmuste käigus rullub lahti ka üks omapärane ja romantiline armastuslugu. Sobib vaatamiseks kogu perele.

 

Laval Seasaare Teater: Kait Aidnik, Maarja Palu, Katariina Raudsepp, Mari Lember, Aino Tuuksam, Jaanus Kukk, Agu Lall ja Laura-Liis Säde.

 

Etendus on kahes vaatuses. Etenduse pikkus 1 h 30 minutit.

ULGUMEREL

M.Mrožeki “Ulgumerel” on abstraktne satiiriline komöödia kolmest parvega ulgumerele sattunud mehest, keda kimbutavad nälg ja võimuiha.

Lavastaja: Aavo Soots. Lavastaja assistent: Riina Vaher. Heli ja valgus: Robin Täpp või Mardo Leikmann. Laval MTÜ KaRakTer: Üllar Heinsaar, Aavo Soots,  Kaido Piiroja, Henrik Lainvoo, Hannes Tiinas

MITTE MILLESTKI MIDAGI EHK ILMA NAISTETA EI SAA ... VIST!?

Francis Joffo vodevilli ja elu ainetel on loo kokku kirjutanud ja lavale seadnud Mari Oolberg. Mängivad: Daisi Mäeots, Arne Labe, Kaja Karo, Klaarika Klemm, Jaanus Kõrre, Raido Paju, Kaiel Altpere, Priit Pärn.

Tänapäevane lugu elust enesest. Probleemid on igal ajal aga üsna samasugused. Ikka pere ja armastus, suhtedraamad ja vääriti mõistmine ning kogu selle kiiruse ja melu keskel kipub meelest minema, et kusagil maal… kusagil ristikuõite ja põldude vahel on meie lapsepõlvekodu. Veab neil, kellel on seal vanaema ja vanaisa ootamas...

Etendus Alle-Saija Teatritalus kolmapäeval, 19. augustil kl 20:00 Pilet 7 EUR.

Lavastuste "#tulehark", "Täpselt nagu roos" ja "Viimased" kohta saab rohkem lugeda SIIT!

© 2020 Alle-Saija Teatritalu

  • w-facebook
  • Twitter Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now