top of page

Maikuus alustab teatritalus laste laulu-mänguring!

19. maist alustame teatritalus beebidele ja väikelastele mõeldud laulu-mänguringiga. Ring hakkab toimuma kord nädalas kolmapäeviti kolmes vanuserühmas:

kl 10.00-10.30 vanuses 6-12 kuud

kl 10.45-11.15 vanuses 1-2 aastat

kl 11.30-12.00 vanuses 2-5 aastat


Laulu-mänguringis õpime tundma helide ja rütmide toredat maailma. Laulame, mängime pilli, tantsime-liigume ja arendame kõige selle kaudu laste loovust. Lisaks muule saavad lapsed teiste omavanustega koos olla, suhelda ja harjuda väiksemas rühmas olemisega.


Laulu-mänguringi rühmade suurus on piiratud (kuni 10 last) ja osaleda saab vaid eelregistreerimisega. Osalustasu kuupõhiselt on 28 eurot/kuu (maikuus 14 eurot/kuu. Kuutasu suurus on fikseeritud sõltumata sellest, kas laps on kõigis tundides kohal või mitte. Samas tagab osalustasu koha rühmas vastaval kuul. Võimalik on vabade kohtade olemasolul ka ühekordne osalemine, osalustasu on sel juhul 8 eurot/kord. Ka ühekordne osalus tuleb ette registreerida.


Eelregistreerimine toimub meili teel: info@alle-saija.ee Registreerimiseks palun saata lapse nimi, vanus ja vanema nimi ning see, kas soovitakse osaleda kuupõhiselt või ühekordselt. Registreerimissoovi saamisel saadame vabade kohtade olemasolul registreeringu eelkinnituse. Kuupõhiste registreeringute korral väljastame samas ka ettemaksuarve, mille tasumine tagab koha rühmas vastaval kuul. Iga järgmise kuu kohta väljastatakse arve eelmise kuu 25. kuupäeval ja palutakse tasuda hiljemalt kuu viimaseks päevaks. Ühekordne osalustasu tasutakse sularahas kohapeal.


Kohtumiseni laulu-mänguringis!


Comments


Viimased postitused
Arhiiv
Fotod
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page