top of page

On rahulik hing, täis jälle üks ring ...

Ja ongi käes see viimane kuu. Aeg on möödunud lausa lennates. Alles me tähistasime eelmisel aastal jõulupühi ning pidasime uue aasta suuri ja lennukaid plaane. Nüüd on aga seesamagi ülimalt lennukas aasta ajalooks saamas. Seljataha jäi rohkelt tegemisi, plaane ja õnnestumisi.


Lõppeval aastal valmis lausa rekordarv lavastusi - kolm! Kevadel tuli välja kirjandusklassikal põhinev "Daamide Õnn", mai lõpus esietendus ponilavastus "Unistus" ning novembri lõpus jõudis lavalaudadele muusikaline mustlaslugu "Otila". Samuti mängisime usinalt varasemate lavastuste etendusi ja filmisime üles ka oma esimese mängufilmikatsetuse - draama "Armastus ja sunnitöö". Aitäh kaasteelistele ja kaasaelajatele. Meie kõigi suureks rõõmuks toome juba järgmisel suvel lavale Kanepi kandi eestlust käsitleva liigutava ja sügava loo "Pikk tee koju", mis valmib Oskar Kruusi romaani "Aeg atra seada" ainetel . On, mida oodata ...


Tegelesime hoogsalt ka KÜSKi toel suure arenguhüppeprojektiga, et teha teatritalu pakutavat aina paremaks, uuemaks ja huvitavamaks. Meil on käsil viie uue teenuse väljatöötamine ja teatrisaali juurdeehitus, mis edeneb jõudsalt. Järgmist aastat ootame suure põnevusega, sest aasta teises pooleks peaksid uuendused valmis saama.


Meie lavalisi tegemisi ning arendusprojekte on toetanud Eesti Kultuurkapital, kohaliku omaalgatuse programm, kodanikuühiskonna sihtkapital, Põlvamaa Omavalitsuste Liit ja Kanepi vald. Aitäh.


Aasta lõpus tegime traditsiooniliselt ka omadele pai ja andsime üle mitmed kolleegipreemiad:

parim meesnäitleja 2023 - HEIKI LILL ja MEELIS VAHTRAMÄE;

parim naisnäitleja 2023 - DORIS PAVLOV ja MERIKA TORM:

parim kaasnäitleja 2023 - JAANIKA ULST;

humoorikaim osatäitmine 2023 - AIVO KIKERMAN;

parim lavavälimus 2023 - LIIVIA VAAS;

aasta püstol 2023 - HELIN VILL;

aasta üllataja 2023 - RANE ARUMETS;

aasta toetaja 2023 - PEREKOND PEETMAA ja PAJUSI TEATER;

aasta teatririugas 2023 - AIVO KIKERMAN;

parim tantsunumber 2023 - LIIVIA VAAS, HELIN VILL, INGRID ULST.

Aitäh. Ilusat jõuluaega, suurt õnne ja suurimaid õnnestumisi algaval aastal!Comments


Viimased postitused
Arhiiv
Fotod
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page