top of page

Tegus aasta tõmbab otsad kokku

Teatritalul on olnud tegus aasta. Jälle :) Aasta on olnud ka segane ja muutlik. On mängukava ja tegevusi korraldatud, ümber korraldatud ja veelkord ümber korraldatud. Ja nii ongi see aasta linnulennul möödunud. Tasub korraks tagasi vaadata.


Aasta jooksul mängisime mängukavas olevaid lavastusi "Viimased", "#tulehark", "Arenguvestlus". Aasta alguses tõime välja "Piibujutud", sügisel jõudis lavalaudadele "Naisevõtt". Suvel mängisime teist hooaega muusikalise koguperelavastuse "Printsess Moon" uuendatud versiooni. Ja sügisel saatsime väljateenitud pensionile krimipõneviku "Täpselt nagu roos", mis on laval olnud üle 30 mängukorra. Kevadesse mahtus ka väljasõit Hiiumaale ja sügisel külastasime krimipõnevikuga Harjumaad ning Saaremaad. Päris jõulude eel sai tuleristsed ka metsateater, kus mängisime kuuel korral muusikalist jõululugu "Jõulutaadi äpardus". Proovisaalis on alates aasta teisest poolest A.H.Tammsaare "Tõde ja õigus" V osa ainetel valmiv lavastus "Armastus ja sunnitöö" (T.Kruusi dramatiseering), V.Korzetsi lastenäidendi "Koll Kalli" lavastus ja A.Kivirähki ainetel valmiv monokomöödia "Küllusliku elu õpetus" (I.Ulsti dramatiseering). Kõik kolm on plaanis välja tuua 2022. aastal. Kevadel peaks proovisaali jõudma ka koostöös Kirsi Ponitaluga loodav ponilavastus "Unistus".


Samal ajal teatri tegemisega oleme ikka jätkuvalt arendanud teatritalu ala. Edasi on liikunud teatrisaali juurdeehitus, mis on saanud korraliku eterniitkatuse, samuti oleme rajanud metsateatri varjualuse ja väikese lava-alaga ning uuendanud teatritalu väliala. Teatritalu etendustegevust ja arendusi on toetanud Eesti Kultuurkapital, Põlvamaa Omavalitsuste Liit, kohaliku omaalgatuse programm ja Kanepi vald. Meieni on leidnud tee püsikülastajad ja ka paljud uued külalised, kellele oleme traditsiooniliste saalietenduste täienduseks koos Kalda Loodustaluga pakkunud uues formaadis hubast kvaliteetaega teatri ja talutoidu gurmeega. Aitäh headele kaastegijatele, sõpradele, kaasaelajatele ja toetajatele! Ilma teieta ei oleks teatritalu.


Ka sel aastal tegime üksteisele pai ja andsime välja allesaijakate aasta tunnustused, mis jagati kätte pidulikul jõulupeol 18. detsembril:

parim naisnäitleja 2021 - LIIVIA VAAS

parim meesnäitlaje 2021 - GUNNAR VASEMÄGI ja ARGO PEETMAA

parim kaasnäitleja 2021 - KARIN ULST

humoorikaim osatäitmine 2021 - AIVO KIKERMAN

aasta üllataja 2021 - MERIKE TORM

aasta toetaja 2021 - HANNO TEPPO

parim noor näitleja 2021 - SUSANNA JOHANSON

parim tantsunumber 2021 - JOHANNA JOHANSON, STEFFI-CARLOTTA PUKK, HELERIIN INGVER, GETRIN SIKK ja ADELE VEEBEL

parim lavapaar 2021 - MERIKE INGVER ja AIVO KIKERMAN

parim lavavälimus 2021 - MEELIS VAHTRAMÄE

aasta püstol 2021 - JAANIKA ULST

Parim tantsunumber 2021 - (vasakult) Getrin Sikk, Johanna Johanson ja Adele Veebel tantsuseade "Näe sealt tuleb Moon" esituse eest lavastuses "Printsess Moon".

Ilusat jõuluootust, rõõmsaid jõulupühi ja lennukat algavat aastat kõigi soovde ning unistuste täitumisega!
コメント


Viimased postitused
Arhiiv
Fotod
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page