Lihvisime "Asenaist" professionaali käe all

Laupäeval 28. juunil toimus taas "Asenaise" proov koos lavastaja juhendaja Katrin Nielseniga, kes andis viimaseid nõuandeid lavastuse lihvimiseks, et saaksime järgmisel paaril nädalal läbimängudele keskenduda. Saime häid soovitusi, kuidas mõnesid olulisi stseene "suureks" mängida, kuidas kehaliste misanstseenide abil paremini publiku tähelepanu hoida ning kuidas hea dramaturgia reeglite kohaselt lavastus kokku võtta nii, et lõpus oleks "suur finaal". Lisaks headele nõuannetele maitsesime Aivo küpsetatud ülihäid pannkooke ja tõdesime, et teater ja suvepäike lähevad ikka väga hästi kokku ning talus teatrit teha ... see on imetore!

Kajastus meie tegemistest Maalehes

Rein Sikk on kirjutanud laupäevases Maalehes toreda kajastuse Alle-Saija Teatritalu tegemistest. Lähemalt saab kirjutisega tutvuda SIIN. Head virtuaalset külaskäiku Teatritallu!

Teatritalu nüüd nähtav!

Alle-Saija Teatritalu on alates eilsest nähtav! Saime endale kena viida, mis nüüd teatritalu sissepääsu kaunistab ja kõiki külla kutsub. Kes tahab teada, milline näeb välja viida tagumine külg, võiks tulla uudistama ja suvel Alle-Saijale meie suvelavastusi kaema. Kohtumiseni!

Viimased uudised
Arhiiv
Fotod
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • w-facebook
  • Twitter Clean

© 2020 Alle-Saija Teatritalu

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now