Alle-Saija Teatritalu kajastus Klassikaraadios!

15. augusti Klassikaraadios kajastati Alle-Saija Teatritalu tegemisi ja Kanepi suurt teatrisuve. Klassikaraadio saadet saab järelkuulata siit: http://klassikaraadio.err.ee/helid?main_id=1818143

Sel nädalal Alle-Saijal 3 etendust!

August on märkamatult saabunud ja teatrisuvi Alle-Saijal täies hoos. Sel nädalal mängitakse teatrisuve raames lausa 3 etendust: neljapäeval 14. augustil algusega kl 15:00 "Asenaine" (LISAETENDUS!) reedel 15. augustil algusega kl 20:00 "Tartuffe" (Pajusi Teater) laupäeval 16. augustil algusega kl 20:00 "Libahunt" (Pajusi Teater ja Teater NORA). Ootame kõiki Alle-Saijale Eestimaa kaunist suve ja toredat teatrit nautima!

16. augustil etendub Alle-Saija Teatritalus "Libahunt"

"Libahunt" on eesti kirjandusklassikasse kuuluv lugu vastamata armastusest, armukadedusest, eelarvamustest ja ... õnnetust lõpust. Tõmmu Tiina, vaba ja emotsionaalne hing, võlub ära heledaverelise perepoja Marguse ja põhjustab sellega meelehärmi pere kasulapses, heledat verd Maris, kes ise Margust armastab. Selline armukolmnurk ei saa mõistagi jääda lahenduseta, seda enam, et tõmmu Tiina on kogukonnas tõrjutu ... Selle klassikalise loo toovad teatrilavale Teater NORA ja Pajusi Teater, kelle ühislavastus "Libahunt" esietendus alles eelmisel kuul Pajusis. Alle-Saija Teatritalus mängitakse "Libahunti" laupäeval 16. augustil algusega kl 20:00. Lavastaja on Anni Luud (Teater NORA), lavastuse ko

Mari Kalkun ja Henrik Hinrikus 30. augustil Alle-Saijal!

Laupäeval 30. augustil toimub Alle-Saija Teatritalus suvise teatrihooaja lõpetamine ja selle tähistamiseks sumeda suveõhtu kontsert. Oma toreda muusikaga rõõmustavad kõiki oma fänne ja Alle-Saija Teatritalu sõpru Mari Kalkun ja lõõtsamees Henrik Hinrikus. Pärast kontserti tähistame koos muinastulede ööd ning süütame selleks ka lõkke. Kontsert algab kl 18:00, avatud on kohvik. Ootame kõiki meiega Alle-Saijale sumedat suveõhtut veetma!

Kanepi Teataja: Abielu kihlveo peale ehk kuidas valmib "Asenaine"

Juunikuises Kanepi Teatajas väike lugu meie teatritegemisest ja intervjuud lavatuse "Asenaine" osalistega. Lugu on kättesaadav: http://www.kanepi.ee/public/kanepi_juuni.pdf Järgmised "Asenaine" etendused Alle-Saija Teatritalus on kavas augustis: LAUPÄEVAL 9. augustil kl 19:00 PÜHAPÄEVAL 10. augustil kl 14:00 (LISAETENDUS!) NELJAPÄEVAL 14. augustil kl 15:00 (LISAETENDUS!) LAUPÄEVAL 23. augustil kl 19:00 Liisa (Tiina Neeve), Maila (Kadri Ulst) ja Sirkka (Helin Vill) püüavad toime tulla köstrimamma (Imbi Pallo) järjekordse "haigushooga" ... (foto: Malle Alaru, 26.07.2014 etendus)

Viimased uudised
Arhiiv
Fotod
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • w-facebook
  • Twitter Clean

© 2020 Alle-Saija Teatritalu

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now