top of page

ÜRITUSTE ARHIIV

Muinasjutupäev Alle-Saija Teatritalus

Paul Neitsov kontsert.jpg

Paul Neitsovi ja Brigita

Murutari kontsert

"Mis kuradi kohas ma elan?"

Maljarka poster 2018.jpg

Mustlasansambli MALJARKA

tantsuetendus 

Teatrihooaeg 2018/2019 avatakse mustlasansambli MALJARKA tantsuetendusega "Tat kidi ame samas chiriklja ..." ("Kui me veel linnud olime ..."), mis toimub Alle-Saija Teatritalus laupäeval 22. septembril 2018 algusega kl 18:00. Sissepääs 30 minutit enne etendust, avatud on ka kohvik.

Pühapäeval, 6. mail 2018 kl 11:00-15:00 ootame

kõiki suuri ja väikeseid sõpru Alle-Saija Teatritallu, sest toimub

 SUUR MUINASJUTUPÄEV !

Muinasjutupäeval saab:

* näha toredaid lasteetendusi

* kuulata muinasjutte

* mängida ja laulda

* töötubades ise põnevaid asju (nt kratirahva ehteid,

   Moosi- Roosi moosipurgikaunistusi, jms) valmistada

* teatrikohvikus maiustada

Muinasjutupäeva viivad läbi Alle-Saija Teatristuudio ja külalisena noored ning pisut vanemad näitlejad Kiikla Rahvamaja näiteringist "Käbid ja Kännud". Tegemist on  Ida-Virumaal Alutaguse vallas Kiikla külas tegutseva vahva teatritrupiga, kus lasteetendusi mängivad koos lapsed ja nende vanemad.

Muinasjutupäeva kava:

11:00 etendus "Vahva rätsep"

11:30 töötoad ja mängud

13:00 muinasjututund

14:30 etendus "Kratilood"

Muinasjutupäevale pääseb võtmega (5 eurot), mis avab ukse kõikidele etendustele, muinasjututundi ja tegevustele kohapeal. Võtit saab soetada  muinasjutupäeval kohapeal või eelmüügist SIIT.
 

Salongiõhtu-advendikontsert

SÜDAMEST SÜDAMESSE 2017

Taasiseseisvumise tähistamine

Alle-Saija Teatritalus

Kanepi suure teatrisuve lõpetamine ja taasiseseisvumise tähistamine toimuvad pühapäeval, 20. augustil 2017 rahvustemaatilise päevana. Päev kestab kl 12:00-17.00.  Avatud on fotonäitus Naiskodukaitse 90 ja temaatiline fotonurk. Suupisteid pakuvad Naiskodukaitse ja Alle-Saija Teatritalu kohvik "Adele juures". Kl 14:00 rahvamuusikaansambli SIRGUTII kontsert ja kl 15:00 etendub dokumentaalnäidend "Minu kohus!", mis kajastab Naiskodukaitse loomist ja tegevust algusaastatel. Etenduse järel vestlusring Naiskodukaitse taastamisjärgse esinaise Dagmar Mattiiseniga. Lastele kogu päeva jooksul kivimaalimise töötuba.
 

Mustlasansambli MALJARKA

kontsertetendus

Kanepi suure teatrisuve otsi aitab tantsudest ja lauludest põimitud lavastusega kokku tõmmata mustlasansambel Maljarka, mis sel kevadel tähistas oma kümnendat sünnipäeva. Kontsertetendus toimub reedel 19. augustil 2016 algusega kl 19:00. Ala avatakse 1 tund enne etendust, avatud on ka kohvik.

Kontsert "Õhtu hääled"

Laupäeval 29. augustil 2015 astub  Alle-Saija Teatritalu väikesel laval muusika-ja luulekavaga üles loominguline kollektiiv Vita Brevis, Medicina Longa koosseisus Kent Joosep, Ülle Sillamäe, Imbi Pallo, Tiina Neeve, Martin Kikerman, Jaanika Ulst ja Ingrid Ulst.  Lühike kirjutis Vita Brevis, Medicina Longa sünnist on kättesaadav SIIT.

Reedel 31. juulil 2015. Üritust juhib Kent Joosep, musitseerivad Kent Joosep, Annika Oselin, Ingrid Ulst ja Alle-Saija Teatristuudio näitlejad.

Alle-Saija Teatristuudio ja sõprade lõkkelaulude õhtu

Mari Kalkuni ja Henrik Hinrikuse sumeda suveõhtu kontsert

30. augustil 2014 algusega 18:00 süütame lõkke ja tähistame koos muinastulede ööd. Kontserdi järel toimub improviseeritud öökino - vaatame välilaval filmi "Karoliine hõbelõng".

Muusikateraapia kontsert 17.08.2019

Lamamiskontsert poster.jpg

Kontsert "ARMASTUSE AEG" 07.12.2019

Teatrisuvi 2019 lõpetatakse muusikateraapia kontserdiga 17. augustil kl 19:00 Alle-Saija Teatritalus. Esinevad vokalistide duo Ma-s-Ka ning instrumentalistid Lilia Märtmaa ja Denis Vinogradov, kes toovad kuulajani idamaist muusikat - kõlavad nii juudi pühalaulud kui helimängud erinevatel instrumentidel. Selleks, et muusika maagia oleks täielik, saab publik muusikat kuulata küünalde valguses hämaras teatrisaalis mattidel lamades. Sissepääs 30 minutit enne kontserti, avatud on ka kohvik.

Armastuse aeg poster.jpg

Südamlik jõulukontsert Alle-Saija Teatritalu hubases teatrisaalis laupäeval, 7. detsembril 2019 kl 18:00 toob kuulajani kaunist muusikat imelise häälega Ele Millistferi esituses. Kaasa teevad Andres Alaru (kontrabass) ja Jaagup Jürgel (kitarr). Kavas on lugusid Ele uuelt plaadilt "Alguse paik" ja muid ilusaid lugusid armastusest, loodusest, loomisest, jõuludest.  

 

Sissepääs 30 minutit enne kontserti, avatud on ka kohvik.

Pilet 10 EUR, eelmüügist 8 EUR.

Muusikateraapia kontsert-helirännak 19.09.2020

Muusika on imeline teraapiavorm! Sügisesest pööripäevast inspireeritud kontsert-helirännak viib kuulajad vaimustavate ja meeltpaitavate helide maailma. Vokalistide duo Ma-s-Ka ning instrumentalistid Lilia Märtmaa ja Denis Vinogradov toovad kuulajani idamaist muusikat - kõlavad nii juudi pühalaulud kui helimängud erinevatel instrumentidel. Selleks, et muusika maagia oleks täielik, saab publik muusikat kuulata hämaras teatrisaalis küünlavalguses ja mattidel lamades.

Pilet 15 EUR. Kohtade arv on piiratud ja soovitame soetada piletid eelmüügist. Osalejatel palume võimalusel kaasa võtta lamamismati ja pleedi.

Helirännak_19092020.jpg
bottom of page