top of page

KOOLITUSTEGEVUS

TEATRITREENING-LOOVUSÕPE

MÄNG liidab ja arendab!
MÄNG lubab iseendale valehäbita otsa vaadata!

Vaid läbi MÄNGU julgeme piiluda enda ja teiste sisse!  

Teatrimäng on teraapiline tegevus. Oleme loonud õpitoa osalejate loovuse arendamiseks, meeskonnatöö harjutamiseks ja oma tavapärasest rollist väljatulemiseks. Õpitoas kasutatakse draamaõpetuse vahendeid, et osalejad saaksid loovtegevuse kaudu esinemisjulgust, ideid, usaldust ning oskusi teistega koos grupis töötamiseks.

 

Õpituba saab tellida gruppidele suuruses 12-20 inimest, kokkuleppel ka suurematele gruppidele. Õpitoa pikkus on 4,5 tundi. Õpitoa hind on 59 EUR/inimene ja see sisaldab koolitust ning kohvipause.

Õpituba on võimalik tellida nii eesti kui inglise keeles. Õpituba viiakse läbi vastavalt aastaajale ja osalejate soovile teatrisaalis ja/või välialal, kokkuleppel on õpituba võimalik läbi viia ka teie asukohas.

MOTIVATSIOONIPÄEV TEATRIGA

Ettevõtetele, asutustele, ühingutele ja kollektiividele suunatud koolituspäev motivatsiooni tõstmiseks ja meeskonnatöö soodustamiseks läbi mänguliste teatri-ning loovharjutuste ja improvisatsioonimängude. Koolituspäev sisaldab toitlustamist ning päeva lõpetuseks saab näha kontorikomöödiat "Arenguvestlus". 
 

Motivatsioonipäeva saab tellida gruppidele suuruses 12-25 inimest, kokkuleppel ka suurematele gruppidele.  Motivatsioonipäeva pikkus koos etendusega on 7 tundi. Motivatsioonipäeva hind on 89 EUR/ inimene.

Motivatsioonipäev viiakse läbi vastavalt aastaajale ja osalejate soovile teatrisaalis ja/või teatritalu välialal.

DSC_0995.JPG
DSC_0311.JPG

TELLIMISSOOV PALUN SAATA info@alle-saija.ee VÕI TÄITA PÄRINGUVORM  SIIN!

bottom of page