Kevadel alustatud projektid teatri edendamiseks Alle-Saijal

Alle-Saija Teatritalu on oma kolme tegutsemisaasta jooksul jõudsalt arenenud ning kui vaadata, kuhu oleme tänaseks jõudnud, on vahel isegi raske uskuda, et vaid 3 aastat tagasi seisime tühjas taluõues ja pidasime plaani, kuidas saada pea olematute vahendite kiuste endale suvelavastuseks lava ning publikuala. Tühjalt seisvast põllumajanduslikku vanavara täis laudahoonest teatrisaalina ei julgenud siis isegi mitte mõelda. Tänaseks on aga mõlemad vägagi käegakatsutavaks saanud. Alle-Saija Teatritalu suvelavastuse dekoratsioonid on valmimisjärgus Meie oma vabatahtliku töö ja suure tahtmise kõrval on olulise panuse meie arengusse andnud kohaliku omaalgatuse programm, mis on teatritalu vajalikkuss

Tore kajastus etendusest "Proua Daam" ajalehes Vooremaa

Ajalehe "Vooremaa" ajakirjanik väisas eelmisel laupäeval Tartu Linnamuuseumis etendunud õuduskomöödiat "Proua Daam" ja kirjutas sellest sisuka kokkuvõtte, mida saab lugeda SIIN. Kellel etendus veel Janno lavastus nägemata, on oodatud teatrisse sel pühapäeval, kui mängime Kambja kooli saalis. Järgmised kohtumised proua Daamiga on aga ees juba Kanepi teatrisuve raames 16. juulil ja 20. augustil Alle-Saija Teatritalus. Kohtume nii või teisiti!

Suveetenduste piletid nüüd Piletilevi eelmüügis!

Kanepi teatrisuvi 2016 sai stardipaugu ning alustasime Alle-Saija Teatristuudio suviste etenduste piletite eelmüüki. Alates tänasest on Piletilevi müügipiunktides saadaval muusikalise koguperelavastuse "KARDEMONI LINNA RAHVAS JA RÖÖVLID" kõigi 8 etenduse (09., 10., 16., 17., 23., 24. juuli ning 20. ja 21. august) piletid. Samuti on saadaval õuduskomöödia "PROUA DAAM" kahe etenduse (16. juuli ja 20. august) piletid. Teatrisuve toetavad Eesti Kultuurkapital ja kohaliku omaalgatuse programm. Kohtumiseni suvel Alle-Saijal!

Viimased uudised
Arhiiv
Fotod
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • w-facebook
  • Twitter Clean

© 2020 Alle-Saija Teatritalu

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now