top of page

Suvi täis teatrit võttis otsad kokku

9. juulist 28. augustini sai Alle-Saija Teatritalus taas näha erinevate teatriharrastajate loomingut, sest juba kaheksandat korda toimus teatrite suveprogramm "Kanepi teatrisuvi". Sel aastal oli publiku ees 6 etendust külalistruppidelt, kes tulid päris kaugelt - Saaremaalt, Pärnumaalt, Harjumaalt, Järvamaalt ja Tartumaalt. Alle-Saija Teatritalu pakkus ka omalt poolt 10 etendust - seitse korda mängiti muusikalist koguperelavastust "Printsess Moon", samuti sai publik näha ajaloolist draamat "Viimased", krimipõnevikku "Täpselt nagu roos" ja Alburahva Teatriga koos läbi viidud ühise teatriõhtu raames ka talvel esietendunud uuslavastust "Piibujutud".


Publikut käis suvel ligi seitsesada inimest, nii kaugemalt kui lähemalt. Ilmad olid enamjaolt ilusad ning teatrisuve viimane etendus, 28. augustil toimunud "Niskamäe naised" Salme Vallateatri esituses toodi publiku ette välialal eriti ilusa vananaistesuvise ilmaga.


Teatrisuve toimumise ja kaugelt tulnud külaliste võõrustamise tegid võimalikuks head toetajad Kanepi vallast, Eesti Kultuurkapitalist, Põlvamaa Omavalitsuste Liidust ning kohaliku omaalgatuse programmist. Teatrisuvi võttis küll selleks aastaks otsad kokku, kuid tuleb järgmisel aastal jälle. Aitäh, hea publik, sõbrad ja toetajad, et te tulite ja kaasa elasite, meie tegemistele õla alla panite. Uute ilusate kohtumisteni teatri võlumaailmas!


Comments


Viimased postitused
Arhiiv
Fotod
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page