top of page

Teatrisuvi 2021 on teel!

Suvi ei ole enam mägede taga ja Kanepi teatrisuvi tuleb ka sel aastal. Juba kaheksandat korda. Teatrisuve avame 9. juulil Jõelähtme LavaGrupi külalisetendusega "Keiserlik kokk".


Teatrisuve võtmelavastuseks on suur muusikaline koguperelavastus "Printsess Moon", mida mängitakse seitsmel korral teatritalu välialal. Etendused toimuvad 22. juulist 1. augustini. Lavastuses on lõbusad tegelased, humoorikas tekst, laulud, tantsud ning sitsipitsivahulised kostüümid ja dekoratsioonid. Kaasa teevad SK Finess tantsutüdrukud ja Kirsi Ponitalu ponid.


Teatrisuvi kostitab veel mitmete toredate külalisetedustega. Teatrisaalis toimub 28. juulil Alle-Saija Teatristuudio ja Alburahva Teatri ühine komöödiaõhtu, osaleda saab vaid eelbroneeringutega ning vaatamiseks pakutakse kolme komöödiat "Piibujutud", "Kooselu seadused" ja "Veel üks võimalus". Etenduste vahel pakub väikest kehakinnitust Kalda Loodustalu (piletihinna sees).


Augustis saab teatritalus näha veel kolme külalisteatrit: 4. augustil toimub teatriõhtu Vilde Teatri komöödiaga "Sviit sünnipäevaks" (vaid eelbroneeringutega), 18. augustil saab näha Mädara Külateatri nostalgiahõngulist etendust "Mahajäetud küla" ning 28. augustil on külas Salme Vallateater muusikalise etendusega "Niskamäe naised ... Mehed ka".

Teatrisuvele pakub augustis täiendust ka Alle-Saija Teatristuudio kahe põneva teatriõhtu näol. 21. augustil toimub metsaõhtusöögiga teatriõhtu etendusega "Viimased", venepärase õhtusöögilaua katab teatritalu improviseeritud metsarestoranis Kalda Loodustalu. 27. augustil saab aga osa võtta kriminaalsest õhtust - etendub krimipõnevik "Täpselt nagu roos" ja toidulaua eest hoolitseb taas Kalda Loodustalu. Mõlematel teatriõhtutel saab osaleda vaid eelbroneeringutega.


Teatrisuve võtmelavastuse etenduste ja külalisetenduste toimumist toetavad Kanepi vald, Eesti Kultuurkapital, Põlvamaa Omavalitsuste Liit ja kohaliku omaalgatuse programm. Täname kõiki toetajaid ja sõpru. Kohtumiseni suvel teatris!

Comments


Viimased postitused
Arhiiv
Fotod
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page